Parc Boulée
Beoordelingen

Lees onze gastervaringen

297 beoordelingen

10,0

Verbleef in september 2026

Ons knusse verblijf in Yurt Aarde!
Carly v. Nederlands

Verbleef bij Parc Boulée in Yurt Aarde met privé hottub

10,0

Verbleef in september 2026

Veel privacy en ruime, mooi uitzicht uit je bad.
Pam K. Nederlands

Verbleef bij Parc Boulée in Panorama Dome met privé hottub

10,0

Verbleef in september 2026

Het ontbijt met de alpaca’s was voor ons een highlight. Wat een leuke dieren! We hebben ook ruim gebruik gemaakt van de hottub en heerlijk gegeten
Eveline K. Nederlands

Verbleef bij Parc Boulée in Cinemacabin met privé hottub

10,0

Verbleef in september 2026

Mooi uitzicht met hottub. Schattig verblijf.
Robin B. Nederlands

Verbleef bij Parc Boulée in Iglu met privé hottub

9,0

Verbleef in september 2026

Eigenlijk alles,Het ging allemaal heel soepel.
Anton L. Nederlands

Verbleef bij Parc Boulée in Bospod met privé hottub

10,0

Verbleef in augustus 2026

Interieur, service
Thomas M. Nederlands

Verbleef bij Parc Boulée in Yurt bos met privé sauna